Udidlo pessoa FEELING Anatomic 4-Ring dvakrát lomené 145mm/18mm
Kód: 7585454Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo pessoa FEELING Anatomic 4-Ring dvakrát lomené 145mm/18mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- dvakrát lomené
- přizpůsobuje se přirozenému tvaru koňské huby
- umožňuje rovnoměrné rozložení tlaku na jazyk a čelisti
- podporuje lepší komunikaci mezi jezdcem a koněm
- lze použít s jedním či dvěma páry otěží
- umožňuje variabilní působení v závislosti na zapnutí otěží
- napomáhá lepší komunikaci bez zbytečného odporu
Další parametry
MATERIÁL: nerez
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 145 mm, udítko 18 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pessoa |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 3338025322904 |
| #kamaradi: | 6128 |
| #kamaradi-hodnoty: | 145mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 3338025322904 |
| Délka: | 145 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 145 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 802.00 |
| Nejnižší cena: | 802 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Ekkia SAS |
|---|---|
| Adresa : | 1 Rue de l'Industrie, 67450 Mundolsheim, France |
| E-mail : | info@ekkia.com |