Udidlo pelham UMBRIA EQUITAZIONE dvakrát lomené 12,5cm
Kód: 7600607Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo pelham UMBRIA EQUITAZIONE dvakrát lomené 12,5cm
Pelham
Specifikace produktu
- dvakrát lomené udidlo typu pelham
- dodáváno včetně podbradního řetízku
- kvalitní nerezová ocel
- díky dvakrát lomenému udítku působí udidlo jemněji a pomáhá tak lepší komunikaci mezi rukou jezdce a koňskou hubou
- délka spodních ramen je 7 cm
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Dbejte na správné nastavení délky lícnice. Fotografie jsou pouze ilustrační.
ÚDRŽBA: umyjte pod tekoucí vodou
VELIKOST: 12,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pelhamy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8051360351716 |
| #kamaradi: | 3936 |
| #kamaradi-hodnoty: | 12,5 |
| #PARAMETR-EAN#: | 8051360351716 |
| Délka: | 12,5 cm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 12,5 cm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1155.00 |
| Nejnižší cena: | 936 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Umbria Equitazione s.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via della Fornace 11, 06083 Bastia Umbra, Italy |
| E-mail : | info@umbriaequitazione.it |