Udidlo pelham SPRENGER Satinox tyčka 125mm/14mm
Kód: 7585095Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo pelham SPRENGER Satinox tyčka 125mm/14mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- tyčka
- uvolňuje střed jazyka
- krátká ramena
- stabilní poloha v hubě
- možnost použití s jednou nebo dvěma otěžemi
- vyvíjí tlak pouze během pohybu otěží
- podporuje slinění
- vhodné pro silné koně, kteří mají tendenci k tahu
Další parametry
MATERIÁL: nerez
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 125 mm, udítko 14 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pelhamy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4022853261144 |
| #kamaradi: | 2029 |
| #kamaradi-hodnoty: | 125mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4022853261144 |
| Délka: | 125 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 125 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1895.00 |
| Nejnižší cena: | 1 884 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Herm. Sprenger GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alexanderstraße 10-21, 58644 Iserlohn, Germany |
| E-mail : | info@sprenger.de |