Udidlo pelham METALAB potažené kůží jednou lomené 135mm
Kód: 7585021Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo pelham METALAB potažené kůží jednou lomené 135mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- jednou lomené
- vhodné pro citlivé koně
- podporuje slinění a zvyšuje ochotu koně přijmout udidlo
- umožňuje jemné, ale efektivní působení na týl koně
- vhodné pro ježdění s jedním nebo dvěma páry otěží
- vhodné pro koně s citlivou hubou nebo averzí ke kovovým udidlům
Další parametry
MATERIÁL: nerez, kůže
ÚDRŽBA: Pro zachování kvality kůže je důležité udidlo po ježdění jemně otřít a poté natřít tenkou vrstvou olivového oleje. Zabrání se tím vysychání a popraskání materiálu.
ROZMĚRY: 135 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pelhamy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5414774142890 |
| #kamaradi: | 2018 |
| #kamaradi-hodnoty: | 135mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 5414774142890 |
| Délka: | 135 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 135 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 3020.00 |
| Nejnižší cena: | 3 002 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | R&G Equipment NV |
|---|---|
| Adresa : | Industrieweg 18, 2390 Malle Belgium |
| E-mail : | info@metalab.com |