Udidlo pelham ACAVALLO Mullen Sensitive tyčka 13,5cm
Kód: 7600623Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo pelham ACAVALLO Mullen Sensitive tyčka 13,5cm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- nelomené udítko s obloukem, který snižuje tlak na jazyk a rozkládá ho na patro
- vyrobeno z inovativního antialergického plastu namísto tradiční těžké a studené kovové slitiny
- díky integrované, flexibilní ocelové výztuze nabízí udidlo měkké, ale extrémně bezpečné ovládání pro vašeho koně
- jednodílné provedení udidla zabraňuje jednostrannému stlačení nebo skřípnutí jazyka a předchází bolestivému dráždění patra
- udidlo poskytuje koni pohodlí, zlepšuje komunikaci s jezdcem, podporuje slinění a přežvykování během práce
- ideální pro citlivé koně
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání! Fotografie produktů jsou pouze ilustrační.
MATERIÁL: polymer, ocel
ÚDRŽBA: Opláchněte pod tekoucí vodou. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. Nesušte v sušičce. Nevystavujte přímému slunečnímu záření ani zdrojům tepla. Nechte uschnout na vzduchu.
VELIKOST: 13,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pelhamy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8051360327605 |
| #kamaradi: | 4500 |
| #kamaradi-hodnoty: | 13,5 |
| #PARAMETR-EAN#: | 8051360327605 |
| Délka: | 13,5 cm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 13,5 cm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1495.00 |
| Nejnižší cena: | 1 279 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Acavallo Srl |
|---|---|
| Adresa : | Via Maroncelli 2, 25015 Desenzano del Garda, Italy |
| E-mail : | info@acavallo.com |