Udidlo oliva WALDHAUSEN jednou lomené 135mm/16mm
Kód: 7622072Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo oliva WALDHAUSEN jednou lomené 135mm/16mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
Jednou lomené udidlo typu oliva.
Nové anatomicky tvarované udidla z nerezové oceli od výrobce Waldhausen se vyznačují tvarem uzpůsobeným koňské tlamě. Díky výbornému usazení v hubě a rovnoměrnému rozložení tlaku na jazyk podporují optimální žvýkání a rychlejší přijímání udidla. Anatomický tvar zároveň umožňuje cílenější působení a jemnější vliv na jazyk koně.
Další parametry:
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání! Lehká povrchová rez není závadou, ale známkou správné funkce materiálu!
MATERIÁL: nerezová ocel
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 135 mm, udítko 16 mm, průměr kroužků k udidlu 7 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olivy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4057962016613 |
| #kamaradi: | 5428 |
| #kamaradi-hodnoty: | 135 |
| #PARAMETR-EAN#: | 4057962016613 |
| Délka: | 135 mm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 135 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 874.00 |
| Nejnižší cena: | 874 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Waldhausen GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Von-Hünefeld-Str. 53, 48155 Münster, Germany |
| E-mail : | info@waldhausen.com |