Udidlo oliva USG Steel jednou lomené 13,5cm
Kód: 7570967Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo oliva USG Steel jednou lomené 13,5cm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- tvar kroužků udržuje lepší a stálejší kontakt s tlamou koně
- jednou lomené udítko
- podporuje slinění a přilnutí
Další parametry
MATERIÁL: nerez
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 13,5 cm; tloušťka udítka 16 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olivy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4250693668056 |
| #kamaradi: | 1122 |
| #kamaradi-hodnoty: | 13,5cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4250693668056 |
| Délka: | 13,5 cm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 13,5 cm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 572.00 |
| Nejnižší cena: | 656 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | United Sportproducts Germany GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Industriestr. 6, 64711 Erbach, Germany |
| E-mail : | info@usg-reitsport.de |