Udidlo oliva SPRENGER Dynamic RS WH Ultra dvakrát lomené 140mm/16mm
Kód: 7584862Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo oliva SPRENGER Dynamic RS WH Ultra dvakrát lomené 140mm/16mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- dvakrát lomené udítko
- umožňuje jemné, ale efektivní vedení koně
- středový článek je nakloněn dopředu o 45°, což umožňuje rovnoměrné rozložení tlaku na jazyk a minimalizuje tlak na patro
- podporuje slinění
- vhodné pro koně, kteří mají tendenci se vyhýbat kontaktu nebo jsou silní a těžko ovladatelní
- hypoalergenní materiál
Další parametry
MATERIÁL: Sensogan, nerez
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 140 mm, udítko 16 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olivy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4022853200433 |
| #kamaradi: | 2234 |
| #kamaradi-hodnoty: | 140mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4022853200433 |
| Délka: | 140 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 140 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 4701.00 |
| Nejnižší cena: | 4 674 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Herm. Sprenger GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alexanderstraße 10-21, 58644 Iserlohn, Germany |
| E-mail : | info@sprenger.de |