Udidlo oliva HARRY'S HORSE Roll-R Anatomic dvakrát lomené 14mm/11,5cm
Kód: 7540154Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo oliva HARRY'S HORSE Roll-R Anatomic dvakrát lomené 14mm/11,5cm
Olivové udidlo
Specifikace produktu
- dvakrát lomené olivové udidlo
- lehce přijatelné pro většinu koní
- vyrobeno z nerezové oceli
- podporuje slinění a přežvykování během práce
- rovnoměrně rozkládá tlak na jazyk
- vhodné i pro koně s velkým jazykem
- anatomicky tvarované
Další parametry
MATERIÁL: nerezová ocel
ÚDRŽBA: V případě znečištění umyjte pod tekoucí vodou.
BARVA: stříbrné
VELIKOST: 11,5 cm, udítko 14 mm, kroužky 65 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olivy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8714813579432 |
| #kamaradi: | 198 |
| #kamaradi-hodnoty: | 14mm/ 11,5cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 8714813579432 |
| Délka: | 11,5 cm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 11,5 cm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 652.00 |
| Nejnižší cena: | 649 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Harry's Horse B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Herenweg 200, 3645 DW Vinkeveen, Netherlands |
| E-mail : | info@harryshorse.com |