Udidlo oliva HARRY'S HORSE Apple jednou lomené 19mm/12,5cm
Kód: 7540193Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo oliva HARRY'S HORSE Apple jednou lomené 19mm/12,5cm
Olivové udidlo
Specifikace produktu
- jednou lomené olivové udidlo
- oliva má pevné kroužky, díky tomu, že se kroužky neprotáčí, reakce na otěž je okamžitá
- nehrozí skřípnutí koutků koňské huby
- podporuje slinění a přežvykování během práce
- koňmi velmi dobře přijímáno
- ochucené udítko - jablečné
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Je nutné pozorně a pečlivě nastavit správnou délku lícnic, jinak může dojít k rozžvýkání materiálu!
MATERIÁL: plast, nerezová ocel
ÚDRŽBA: V případě znečištění umyjte pod tekoucí vodou.
VELIKOST: 12,5 cm, udítko 19 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Olivy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8714813163501 |
| #kamaradi: | 208 |
| #kamaradi-hodnoty: | 19mm/ 12,5cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 8714813163501 |
| Délka: | 12,5 cm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 12,5 cm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 434.00 |
| Nejnižší cena: | 449 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Harry's Horse B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Herenweg 200, 3645 DW Vinkeveen, Netherlands |
| E-mail : | info@harryshorse.com |