Udidlo fuga UMBRIA EQUITAZIONE Rubber jednou lomené 14,5cm
Kód: 7600602Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo fuga UMBRIA EQUITAZIONE Rubber jednou lomené 14,5cm
Fuga
Specifikace produktu
- jednou lomená fuga
- ocelová tyčka uvnitř, na povrchu udítko pokryté silnou vrstvou odolné gumy
- poměrně ostré udidlo, které lze připnout pomocí speciálních kulatých provázků skrz udidlo přímo na otěže na jednom konci a k nátylníku na straně druhé
- působí mírným tahem na zátylek koně směrem dolů, čímž dochází ke snížení hlavy, ale zároveň se celý předek zvedá a napřimuje
- vhodné pro koně, kteří mají tendenci se tlačit hodně do ruky až moc dolů a vyhýbat se tak působení udidla
- dodáváno bez speciálních provázků (nahrazují klasické lícnice)
- velikost nerezových kroužků udidla je 75 mm
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační.
Dbejte na správné nastavení délky lícnic. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání.
ÚDRŽBA: Umyjte pod tekoucí vodou
VELIKOST: 14,5mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Udidla speciální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8051360349607 |
| #kamaradi: | 3934 |
| #kamaradi-hodnoty: | 14,5 |
| #PARAMETR-EAN#: | 8051360349607 |
| Délka: | 14,5 cm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 14,5 cm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 960.00 |
| Nejnižší cena: | 864 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Umbria Equitazione s.r.l. |
|---|---|
| Adresa : | Via della Fornace 11, 06083 Bastia Umbra, Italy |
| E-mail : | info@umbriaequitazione.it |