Udidlo déčko SPRENGER Dynamic RS dvakrát lomené 135mm/14mm
Kód: 7584913Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo déčko SPRENGER Dynamic RS dvakrát lomené 135mm/14mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- dvakrát lomené
- kroužky z nerezové oceli
- udítko v patentovaném prohnutém ergonomickém tvaru, přesně kopíruje křivky koňské huby
- měkce a rovnoměrně rozkládá tlak na celou plochu jazyka
- střed udidla pootočený o 45°vpřed, což ještě zvyšuje jeho komfort pro koně
- tvar udítka zvyšuje kontakt koně s udidlem v koutcích huby, čož pomáhá udržet koně na přilnutí
- vyrobeno ze Sensoganu,který podporuje slinění
Další parametry
MATERIÁL: Sensogan, nerez
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 135 mm, udítko 14 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Déčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4022853237781 |
| #kamaradi: | 2000 |
| #kamaradi-hodnoty: | 135mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4022853237781 |
| Délka: | 135 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 135 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 4030.00 |
| Nejnižší cena: | 4 006 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Herm. Sprenger GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alexanderstraße 10-21, 58644 Iserlohn, Germany |
| E-mail : | info@sprenger.de |