Udidlo déčko HARRY'S HORSE Rubber jednou lomené 20mm/11,5cm
Kód: 7540307Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo déčko HARRY'S HORSE Rubber jednou lomené 20mm/11,5cm
Udidlo déčko
Specifikace produktu
- jednou lomené udidlo
- v hubě leží stabilně a nehrozí skřípnutí koutků
- koňmi velmi dobře přijímáno
- potažené gumou
- poskytuje přímý a přesný účinek
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení lícnice, hrozí rozžvýkání!
MATERIÁL: kov, guma
ÚDRŽBA: V případě znečištění umyjte pod tekoucí vodou.
VELIKOST: 11,5 cm, udítko 20 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Déčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8714813044091 |
| #kamaradi: | 237 |
| #kamaradi-hodnoty: | 20mm/ 11,5cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 8714813044091 |
| Délka: | 11,5 cm |
| Doba_dodaní: | 5 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 11,5 cm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 652.00 |
| Nejnižší cena: | 589 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Harry's Horse B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Herenweg 200, 3645 DW Vinkeveen, Netherlands |
| E-mail : | info@harryshorse.com |