Udidlo déčko BR Soft Contact dvakrát lomené 145mm/14mm
Kód: 7593014Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo déčko BR Soft Contact dvakrát lomené 145mm/14mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- dvakrát lomené
- kroužky z nerezové oceli
- anatomicky tvarované
- jemné a rovnoměrné rozložení tlaku
- podporuje slinění
- udítko vyrobeno ze slitiny Cupriganu (89 % měď, 7 % hliník, 3 % železo a 1 % zinku)
Další parametry
MATERIÁL: slitina Cupriganu , nerez
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 145 mm, udítko 14 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Déčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 08714802691602 |
| #kamaradi: | 5652 |
| #kamaradi-hodnoty: | 145 |
| #PARAMETR-EAN#: | 08714802691602 |
| Délka: | 145 mm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 145 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1203.00 |
| Nejnižší cena: | 1 180 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Bieman de Haas B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Bovenheigraaf 149, 8091 MT Wezep, Netherlands |
| E-mail : | info@br.nl |