Udidlo baucher HKM argentan dvakrát lomené 145mm/16mm
Kód: 7503343Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo baucher HKM argentan dvakrát lomené 145mm/16mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- dvakrát lomené
- z argetanu, odolné slitiny mědi
- podporuje slinění a přežvykování během práce
- pevně spojené kroužky s udítkem zajišťují stabilní a přímý kontakt s hubou koně
- lehký pákový efekt a působí na týl koně směrem dolů
- pomáhá dostat hlavu do správné pozice
- vhodné pro použití pro drezurní výcvik
- kroužky z nerezové oceli
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační.
Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
MATERIÁL: argetan, nerez ocel
ÚDRŽBA: Po použití opláchněte vodou.
ROZMĚRY: 145 mm, udítko 16 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baucher |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4000315523870 |
| #kamaradi: | R2698 |
| #kamaradi-hodnoty: | 145mm/ 16mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4000315523870 |
| Délka: | 145 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | 2 |
| Velikost: | 145 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 721.00 |
| Nejnižší cena: | 666 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | HKM Sports Equipment |
|---|---|
| Adresa : | Vlämische Straße 27, 49451 Holdorf, Germany |
| E-mail : | info@hkm-sports.com |