Udidlo baby pelham FEELING gumové 115mm/21mm
Kód: 7585652Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo baby pelham FEELING gumové 115mm/21mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- jednou lomené
- udítko potažené gumou
- toto udidlo působí na dolní čelist a jazyk a je navrženo pro použití se dvěma sadami otěží
- vyrobeno z odolného a příjemného materiálu pro maximální komfort v hubě koně
- prodává se včetně podpínacího řetízku
- vhodné pro zkušené jezdce!
Další parametry
MATERIÁL: nerez, guma
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 115 mm, udítko 21mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pelhamy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 3338025343046 |
| #kamaradi: | 6186 |
| #kamaradi-hodnoty: | 115mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 3338025343046 |
| Délka: | 115 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 115 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1070.00 |
| Nejnižší cena: | 1 070 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Ekkia SAS |
|---|---|
| Adresa : | 1 Rue de l'Industrie, 67450 Mundolsheim, France |
| E-mail : | info@ekkia.com |