Udidlo baby pelham FEELING Anatomic dvakrát lomené 125mm/21mm
Kód: 7585719Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo baby pelham FEELING Anatomic dvakrát lomené 125mm/21mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- dvakrát lomené
- anatomický tvarované
- krátká ramena
- stabilní poloha v hubě
- možnost použití s jednou nebo dvěma otěžemi
- podporuje slinění
Další parametry
MATERIÁL: nerez
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 125 mm, udítko 21 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pelhamy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 3338025366915 |
| #kamaradi: | 6206 |
| #kamaradi-hodnoty: | 125mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 3338025366915 |
| Délka: | 125 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost: | 125 mm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1337.00 |
| Nejnižší cena: | 1 337 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Ekkia SAS |
|---|---|
| Adresa : | 1 Rue de l'Industrie, 67450 Mundolsheim, France |
| E-mail : | info@ekkia.com |