Stájová deka COVALLIERO RugBe 150g modrá 105cm
Kód: 7640259Související produkty
Detailní popis produktu
Stájová deka COVALLIERO RugBe 150g modrá 105cm
Stájová deka
Specifikace produktu
- atraktivní stájová deka s širokým prošíváním od výrobce Covalliero s fleecovou výplní 150g
- s křížovým zapínáním a nastavitelnými popruhy mezi nohama
- nastavitelné zapínání vepředu na přezky s karabinkami a suchý zip
- široký kryt ocasu
- odolný vnější materiál 300D polyester
- prodyšná
- příjemná podšívka z polyesteru, která neodírá kůži
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační. Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako “černá” je na fotografii v jiném odstínu). Nejedná se o chybu - prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
BARVA: modrá
VELIKOST: 105 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 150g |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 4018653267134 |
| #kamaradi: | BD88 |
| #kamaradi-hodnoty: | 105cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4018653267134 |
| Barva: | modrá |
| Délka: | 105 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Gramáž deky: | 150 g |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1189.00 |
| Nejnižší cena: | 1 182 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Albert Kerbl GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Felizenzell 9, 84428 Buchbach, Germany |
| E-mail : | info@kerbl.com |