Síť na seno PREMIERE Tunnel černá 220cm
Kód: 7590001Související produkty
Detailní popis produktu
Síť na seno PREMIERE Tunnel černá 220cm
Síť na seno
Specifikace produktu
- pevná tunelová síť na seno
- na obou koncích vybavena zipy, plnitelná z obou stran
- odolný materiál
- na obou koncích zpevněná kroužky
- s karabinami na zavěšení
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační.
Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: 100 % polyester
ÚDRŽBA: Čistěte čistou vodou. Nechte schnout volně na vzduchu.
BARVA: černá
ROZMĚRY: délka 220 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sítě a tašky na seno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 08720782072935 |
| #PARAMETR-EAN#: | 08720782072935 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 20 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Rozměry: | 220 cm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1093.00 |
| Nejnižší cena: | 1 123 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cavalli Group B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Van Heemstraweg 25, 6657 KD Boven-Leeuwen, Netherlands |
| E-mail : | Info@cavallibusinessgroup.com |