Síť na seno PREMIERE royal blue 280x280cm
Kód: 7590014Související produkty
Detailní popis produktu
Síť na seno PREMIERE royal blue 280x280cm
Síť na seno
Specifikace produktu
- kvalitní rozměrná síť na seno
- odolný materiál
- velikostí vhodná do boxu
- vybavena dlouhou šňůrou k zavěšení
- oka 5 x 5 cm
- díky menším okům je užitečnou pomůckou např. pro koně na dietě, u kterých je vhodný pomalejší příjem krmiva
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační.
Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: 100 % polyester
ÚDRŽBA: Čistěte čistou vodou. Nechte schnout volně na vzduchu.
BARVA: modrá
ROZMĚRY: oka 5x5 cm, 280 x 280 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sítě a tašky na seno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 08720782139805 |
| #PARAMETR-EAN#: | 08720782139805 |
| Barva: | modrá |
| Délka: | 280 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Rozměry: | 280x280 cm |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1312.00 |
| Nejnižší cena: | 1 286 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cavalli Group B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Van Heemstraweg 25, 6657 KD Boven-Leeuwen, Netherlands |
| E-mail : | Info@cavallibusinessgroup.com |