Podbřišník PREMIERE Cergy černý 105cm
Kód: 7592035Související produkty
Detailní popis produktu
Podbřišník PREMIERE Cergy černý 105cm
Podbřišník
Specifikace produktu
- kvalitní podbřišník ze syntetické kůže
- anatomicky tvarovaný
- dobře rozkládá tlak
- poskytuje dost prostoru pro volný pohyb loktů
- měkký, s 10 mm silnou pěnovou výplní
- dotahovací gumy po obou stranách
- zapínání na válečkové přezky
- vybaven jedním středovým a dvěma D-kroužky po stranách pro snadné uchycení pomocných otěží
- kvalitní kování z nerezové oceli ve stříbrné barvě
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační.
Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: 100 % polyuretan
ÚDRŽBA: Při znečištění otřete vlhkým hadříkem.
BARVA: černá
ROZMĚRY: délka 105 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé anglické podbřišníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 08714802797762 |
| #kamaradi: | 3665 |
| #kamaradi-hodnoty: | 105cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 08714802797762 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 105 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1312.00 |
| Nejnižší cena: | 1 180 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cavalli Group B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Van Heemstraweg 25, 6657 KD Boven-Leeuwen, Netherlands |
| E-mail : | Info@cavallibusinessgroup.com |