Nepromokavá bederní deka BACK ON TRACK Sammy black 135cm
Kód: 7680727Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepromokavé bederní deky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 7340041151075 |
| #kamaradi: | BOT167 |
| #kamaradi-hodnoty: | 135cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041151075 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 135 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 2973.00 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář