Krční díl BACK ON TRACK Royal Mesh Deluxe green 135cm
Kód: 7680869Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krční díly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 7340041161593 |
| #kamaradi: | BOT297 |
| #kamaradi-hodnoty: | 135cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041161593 |
| Barva: | zelená |
| Délka: | 135 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1945.00 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář