Krční díl BACK ON TRACK Royal Mesh Deluxe brown 140cm
Kód: 7680851Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krční díly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 7340041161425 |
| #kamaradi: | BOT294 |
| #kamaradi-hodnoty: | 140cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041161425 |
| Barva: | hnědá |
| Délka: | 140 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1945.00 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář