Drezurní podbřišník BACK ON TRACK black 70cm
Kód: 7680948Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drezurní podbřišníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 7340041116050 |
| #kamaradi: | BOT309 |
| #kamaradi-hodnoty: | 70cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041116050 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 70 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 1748.00 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář