Deka BACK ON TRACK Warmer black 100x100cm
Kód: 7680701Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Terapeutické deky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 7340041102473 |
| #kamaradi: | BOT162 |
| #kamaradi-hodnoty: | 100 x 100cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041102473 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 100 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 2186.00 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář