Bederní deka BACK ON TRACK Supreme fleecová black 165cm
Kód: 7680717Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fleece bederní deky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 7340041108840 |
| #kamaradi: | BOT164 |
| #kamaradi-hodnoty: | 165cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041108840 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 165 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Vhodné pro: | koně |
| Základní cena: | 3891.00 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář