Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
4033 hodnocení
5
3628x
4
144x
3
64x
2
40x
1
157x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Jsem spokojená, okamžitá reakce na požadovanou změnu. Zboží přišlo rychle i přes uvedené info, že bude skladem za několik dnů. Doporučuji.
Dobrý den, Lucie,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena - na rychlosti si zakládáme :-).
Hezký den,
Radek Veselý
Boží prislo poškozené
Dobrý den, Petro,
děkujeme za recenzi, ale přiznám se, že jí nerozumím. Pokud Vám zboží přišlo poškozené, pak jste měla kontaktovat kolegy, klec bychom na naše náklady odvezli a buď vám vrátili zpět peníze a nebo poslali klec zdarma novou.
S pozdravem,
Radek Veselý
+ sortiment
+ slevy
+ osobní odběr
- dlouhá doba dodání
jsem spokojen
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a zpětnou vazbu. Ohledně doby dodání. V objednávce jste měl 12 různých položek zboží a u některých bylo při objednání uvedeno, že dodací doba je 5 dní. Tuto dobu jsme dodrželi.
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
- místo 2kusů mi přišel jeden
Vážená paní Matuščinová,
objednala jste si položku, u které bylo v závorce napsáno "DOPRODEJ". I když byl skladem 1ks, tak jste si objednala 2ks. Vzhledem k tomu, že se jedná o doprodejovou položku, nemohli jsme Vám, zaslat více kusů, než bylo skladem. Stejně tak Vám byl účtován pouze 1ks, nikoliv 2ks.
S pozdravem,
Radek Veselý
Rychlé dodání, spokojenost.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a - na rychlosti si zakládáme :-).
Úspěšný nový rok,
Radek Veselý
Rychle,spolehlive
Dobrý den, Matyldo,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena - na rychlosti si zakládáme :-).
Úspěšný nový rok,
Radek Veselý
+ Dodání rychle v pořádku
Dobrý den, Jaroslavo,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena - na rychlosti si zakládáme :-).
Úspěšný nový rok,
Radek Veselý
AK
Alena Kladivová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2023
Bohuzel jsem nucena zmenit nazor na negativni. Objednala jsem si pro Prazskeho krysarika 3 druhy konzerv Rinti 400g. Volali mi, ze nemaji na sklade vsechny 3 druhy. Byla jsem ochotna cekat nekolik mesicu. Nakonec mi poslali 800g konzervy, bez meho vedomi, upozorneni. To neni vyhovujivi. Muj pejsek ma 400g konzervu na 5-7 dnu. Velikost 800g je pro velke psy. Navic neni mozne se nikam dovolat. Takze mam zbozi, ktere jsem si neobjedala a nevim, co s nim.
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.1.2023
Objednávala jsem zde pouze jednou, vše proběhlo naprosto v pořádku. Zboží bylo pečlivě zabaleno, odesláno v stanoveném terminu.Sice jsem nedostala zprávu o tom že je zásilka odeslána, ale to mi vůbec nevadilo, jelikož se ozval doručovatel. Mile mě překvapili dárečky. Určitě zde znovu nakoupím.
+ Značka Marp, kterou nemají všude
+ Rychlost vychystání
Můj oblíbený petstore! Široký sortiment, velký výběr, hodně zboží skladem i přímo v obchodech. Dostupnost v obchodech se dá zjistit i na eshopu, takže člověk jde najisto. Vestecká prodejna je moc příjemná!
Dobrý den,
děkujeme za Vaši krásnou recenzi a plný počet bodů - jsme rádi,. že se Vám u nás líbí :-)
Úspěšný nový rok,
Radek Veselý
+ Vse v pohode
Dobrý den, Evo,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena a bylo vše v pohodě :-)
Úspěšný nový rok,
Radek Veselý
+ Zboží bylo rychle dodáno. Pečlivě zabalené. Objednám si zde znovu a ráda.
- Žádné.
Doporučuji.
Dobrý den, Valerie,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena - na rychlosti si zakládáme :-).
Úspěšný nový rok,
Radek Veselý
+ Vše ok
- Nic
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a :-).
Úspěšný nový rok,
Radek Veselý
Rychlé dodání, dobrá komunikace
Dobrý den, Mili,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena - na rychlosti si zakládáme :-).
Úspěšný nový rok,
Radek Veselý
Vše proběhlo v pořádku.
Dobrý den, Elo,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena :-).
Úspěšný nový rok,
Radek Veselý
- Hrozne dlha čekací doba
Dobrý den,
děkujeme Vám za recenzi. Omlouvám se za delší čekání, jeden z dodavatelů nám opozdil doručení zboží. Celá zásilka je již na cestě k Vám.
Hezký den a děkujeme za nákup,
Kolektiv HappyZoo :)
+ Příležitostně nakupují.spokojena vždycky
- Žádná
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás spokojena :-).
Úspěšný nový rok,
Radek Veselý
Oobjednavka byla vyřizena rychle
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme. :-)
Úspěšný nový rok,
Radek Veselý
+ bezproblémová reklamace
+ možnost dopravy zdarma
+ dodací lhůta odpovídá té uvedené
+ slevy
Nakoupila jsem zde už několikrát, dodací lhůta vždy odpovídá tomu, co je u objednávky uvedeno podle dostupnosti jednotlivých položek. Zboží ve slevách za příjemnou cenu. Doprava zdarma při objednávce nad 1500. Mám také dobrou zkušenost s reklamací, když jedna část objednaného škrabadlo přišla polámaná. Obchod na můj email s žádostí o výměnu reagoval do dvaceti minut a poškozený díl mi bez jakýchkoli komplikací poslali nový. Doporučuji.
Dobrý den, paní Adamcová,
velice Vám děkujeme za pěknou recenzi. Stálých zákazníků si velice vážíme a doufáme, že i v budoucnu Vás nezklameme.
Přeji Vám pěkný víkend a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
MO
Michaela Owczarzyová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
20.1.2023
Již nějakou dobu objednávám z tohoto e-shopu, a to vždy s předstihem. Vytvořila jsem objednávku 8.1., přičemž u některých zakoupených produktu bylo napsáno, ze expedice bude do tří dnů.
Do mailu ovšem přišlo info, že objednávka bude expedována do pěti pracovních dnů. Uběhl týden a od e-shopu ani obraz ani zvuk, objednávka byla zaplacena.
Až po mé výzvě mi bylo napsáno, že dané zboží bohužel nemají a dodavatel jej nedovezl. Po vykomunikování jiného druhu granuli stejné značky jsem se zeptala, zda bude třeba nějaký doplatek - nebylo. Nicméně žádná zpětná otázka, že by mi měla být část peněz vrácena ať už třeba v bodech. Při mém překvapeni ani po dalších dvou dnech nebyla zásilka expedována, i když zboží již u sebe měli. Po dobrých dvou týdnech přišla objednávka, ale to až po mém opětovném urgovaní.
Čekala jsem nějakou kompenzaci, i kdyby ve formě maličkosti k objednávce - nic.
Na faktuře jiná částka než jsem zaplatila, byť se jedná o pár korun. Nejde o těch pár korun, ale bohužel o princip.
Velké zklamání, jsem člověk, který recenze nikdy nepíše, ale bohužel musím.