Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
4033 hodnocení
5
3628x
4
144x
3
64x
2
40x
1
157x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Jednani bylo v poradku
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a.
Hezký den,
Radek Veselý
Nejdříve mě bylo po 3 dnech nedoručení po mém telefonickém zkontaktování řečeno, že zboží bude odesláno do 4 dalších dnů. Po 4 dnech mě přišla zpráva ze zbozi mohu dostat za měsíc, objednávku jsem zrušil.. Z tohoto eshopu uz nic urcite neobjednam
Dobrý den,
děkujeme Vám za recenzi a omlouvám se za komplikaci s dodáním zboží. Čekali jsme na zboží z Trixie a chápu, že kočka ani Vy nemůžete čekat, až u dodavatele dokončí inventuru.
Hezký den a děkujeme za nákup,
Kolektiv HappyZoo :)
+ velký výběr, relativně slušné ceny
Jako nevýhodu bohužel vidím, že při mojí poslední objednávce nebyla možnost doručení do zásilkovny ani do balíkovny , doručení na adresu mi moc z časových důvodů nevyhovuje :-(
Vážená paní Šimková,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Díval jsem se na Vaši objednávku a ve v tomto případě nebylo možné zvolit jako způsob doručení Zásilkovnu z toho důvodu, že Vaše zakázka překročila povolené rozměry a hmotnost stanovenou společností Zásilkovna. Tyto pravidla si nastavuje společnost Zásilkovna a my je bohužel neovlivníme
Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
majitel
+ Rychlá obsluha, dobré parkování u expedičního skladu
- nic
Spokojenost
Dobrý den, Helo,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena - na rychlosti si zakládáme :-).
Hezký den,
Radek Veselý
Nakupuji pravidelně, přes eshop i osobně.
Ochotný personál
Velký výběr kvalitního zboží
Dobrý den, paní Kučerová,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás opakovaně spokojena - věrných zákazníků si moc vážíme. Děkujeme :-).
Hezký den,
Radek Veselý
+ bohatá nabídka
+ výhodné ceny
+ rychlé jednání
+ velmi milá a vstřícná komunikace
Dobrý den, Katko,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla takto spokojena. Velice nás to těší a děkujeme :-)
Hezký den,
Radek Veselý
Nakupuji zde opakovaně, vždy spokojenost.
Dobrý den, Vlaďko,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás opakovaně spokojena - věrných zákazníků si moc vážíme. Děkujeme :-).
Hezký den,
Radek Veselý
+ Ochota,spolehlivost,rychlost
Dobrý den, Matyldo,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena - na rychlosti si zakládáme :-).
Hezký den,
Radek Veselý
- Psala jsem si o barvu pro pejska a prisla mi ruzova. Zklamani
Dobrý den, Jano,
děkujeme za recenzi. Je mi líto, že jste dostala barvu, kterou jste nechtěla. Pokud máte míček ještě v původním stavu, tak nebude problém Vám ho vyměnit za "klučičí" barvu. Spojte se prosím s kolegy a nějak to uděláme :-)
Omlouvám se za komplikace a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
majitel
Rychle doručení
Dobrý den, Lenko,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena - na rychlosti si zakládáme :-).
Hezký den,
Radek Veselý
+ Rychlost dodání
Rychlost dodání
Dobrý den, Věro,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a - na rychlosti si zakládáme :-).
Hezký den,
Radek Veselý
+Velký výběr za dobré ceny.
+Komunikace ohledně zboží.
-Dodací doba byla asi 10 dní.
Dobrý den, Alžběto,
děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena.
Hezký den,
Radek Veselý
Telefonicky i emailem jsem si ověřovala, zda dostanu zboží které je zobrazeno k prodeji... Řekly že ano, zboží v šedé barvě... A co přišlo? Klec ZELENA!? Možná by mi to chtěly vyměnit, ale nevím kde bych umístila zvířátka než by se tak stalo!
Dobrý den,
děkujeme Vám za recenzi a omlouvám se za komplikaci. Výrobce změnil barvu dodávaných klecí. Klec je šedá a zelené jsou pouze vodící lišty, které drží dráty. Ty jsem v balení přehlédl.
Hezký den a děkujeme za nákup,
Kolektiv HappyZoo :)
+ Perfektní služba, vše probíhalo rychle, zásilka byla v pořádku doručena.
žádná nebyla
Dobrý den, Věro,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena - na rychlosti si zakládáme :-).
Hezký den,
Radek Veselý
Bylo to poprvé,co jsem zde nakupoval. Mou chybou bylo, že jsem neodeslal peníze na účet - nedůvěra. Kontaktoval mě manažer e-shopu, vše přepsal na dobírku a nakonec mohu jen chválit. Děkuji Vám. Maximální spokojenost.
Dobrý den,
děkujeme Vám za recenzi a plný počet bodů. Vaše spokojenost nás těší. Snažíme se všemi možnými prostředky zajistit co nejkratší předání zboží zákazníkovi. Snad jsme Vás přesvědčili, že můžete příště poplatek za dobírku ušetřit.
Hezký den a děkujeme za nákup,
Kolektiv HappyZoo :)
Zboží bylo špatně zabaleno, jedno krmítko bylo rozbité.
Čekám na vyřízení reklamace. Po telefonu byl pán nepříjemný.
Jinak zboží je opravdu pěkné.
Dobrý den,
děkujeme Vám za recenzi a omlouváme se za komplikaci. Rádi bychom Vaši reklamaci co nejdříve vyřídili, bohužel od Vás nemáme foto poškozené zásilky a zboží. Budeme Vás tedy kontaktovat.
Hezký den a děkujeme za nákup,
Kolektiv HappyZoo :)
- Osobní odběr 50,- Kč
Dobrý den, paní Novotná,
nerozumím Vaší negativní recenzi. Již při objednání jste byla stejně jako všichni ostatní zákazníci v průběhu výběru dopravy informována, že u osobních odběrů na pobočkách do výše objednávky 300 Kč je poplatek 50Kč. Pokud to bylo něco, kvůli čemu byste náš obchod nedoporučila, pak nerozumím tomu, proč jste si to u nás objednávala.
S pozdravem,
Radek Veselý
Zboží ještě, oproti dotazníku, nedorazilo.
Dobrý den,
děkujeme Vám za recenzi. Snažíme se všemi možnými prostředky zajistit co nejkratší předání zboží zákazníkovi, proto text hodnocení příliš nechápu. Objednal jste 22.1., balík jsme odeslali 24.1. a 26.1. v 12:24 jste si ho vyzvedl.
Hezký den a děkujeme za nákup,
Kolektiv HappyZoo :)
+ Ceny byly lepsi nez u konkurence
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a.
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Jsou rychlý a pozorný.
+ Už jsem si od obchodu objednal 3× a vždy mi přidali dárek, jako poděkování.
+ Opravdu doporučuji,ale výběr z toho množství je na Vás.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás opakovaně spokojen - na rychlosti si zakládáme :-). A za dárky nemáte zač :-)
Hezký den,
Radek Veselý