Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
4033 hodnocení
5
3628x
4
144x
3
64x
2
40x
1
157x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
U kočárku není návod ma sestavení, což je dost velký problém
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Pokud chybí návod, napište kolegům na eshop@happyzoo.cz a návod dopošleme. Omlouváme se za komplikace, toto by se stávat nemělo.
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
+ veliký výběr
+ slušné ceny
+ rychlá expedice
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
Nakupuji již dlouho a vždy bylo všechno OK a bez problémů. Doporučuji !
Dobrý den, Ivo,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás dlouhodobě spokojen. Věrných zákazníků si maximálně vážíme a doufáme, že Vaši důvěru nezklameme. :-)
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
+ Rychlé, zboží nebylo jinde k dostání. Spokojenost!
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
Petfektní obchod, užasní zaměstnanci v obchodě. Super profesionálové.
Dobrý den, Dagmaro,
děkujeme za Vaši milou recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Kolegy Vaše pochvala velmi potěší :-)
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
+ Rychlost dodání
+ Serióznost
+ Dobrá cena
Dobrý obchod
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
+ Přehledné stránky
+ Super ceny
+ Velký výběr
Nemám co vytknout všechno v pořádku. Rychlé dodání, dobře zabalené zboží. Super!
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
Vše OK.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a a vše bylo OK :-)
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
+ Rychle dodani výběr bezva
Vse o.k
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
Objednala a druhy den měla
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Na rychlosti si zakládáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
Rychlé objednání, rychlé dodání, produkt je krásný (pelíšek).
Dobrý den, Ivčo,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena a pelíšek se líbí :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
Celkově super služby, jako vždy.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla opakovaně spokojena. Věrných zákazníků si maximálně vážíme. :-)
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
+ Osobní a příjemná komunikace
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Rádi Vás u nás opět přivítáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
+ Doprava zdarma, pro mazlicky dobré ceny.
- Nic
Doporučuji, škrabadlo je bezvadné, kočička se na něm vydovádí. Bezva kvalita, velká spokojenost. Pelíšek na okno také prima. Děkuji za dopravu zdarma.
Dobrý den, paní Novotná,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Rádi Vás u nás opět přivítáme. A zdravíme kočičku :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
+ Spolehlivý obchod
Dobrý den, Antonio,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Rádi Vás u nás opět přivítáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
sortiment, cena, rychlost
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Rádi Vás u nás opět přivítáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
18. den a zboží ještě nedorazilo....
Dobrý den, paní Carachová,
děkujeme za zpětnou vazbu. Omlouváme se Vám, ale Vámi objednané zboží není bohužel v Belgii skladem. Ale kolegové jsou s Vámi v kontaktu a informovali Vás o prodloužení doby dodání. Samozřejmě pokud nechcete čekat, vrátíme Vám peníze.
Omlouváme se za komplikace a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
Nemám co vytknout , vše v pořádku.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Rádi Vás u nás opět přivítáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
Jsem spokojen.
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Rádi Vás u nás opět přivítáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
Ojednáno, vyzvednuto,vše v pořádku.
Dobrý den, Pepo z Depa,
děkujeme za Vaši recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás byl spokojen. Rádi Vás u nás opět přivítáme :-).
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý