Deka proti hmyzu COVALLIERO RugBe SuperFly bílá 125cm
Kód: 7640055Související produkty
Detailní popis produktu
Deka proti hmyzu COVALLIERO RugBe SuperFly bíla 125cm
Deka proti hmyzu
Specifikace produktu
- deka proti hmyzu včetně krčního dílu pro komplexní ochranu před hmyzem
- hustě pletená měkká a lehká síťovina pro spolehlivou ochranu
- odjímatelný krční díl, který lze snadnou připevnit nebo odejmout pomocí suchého zipu
- křížové zapíná pod břichem, kryt ocasu a elastické popruhy mezi zadníma nohama
- měkká podšívka v oblasti hrudníku
- snadná údržba a praktičnost
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Dbejte na správné nastavení.
Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
ÚDRŽBA: lze prát v pračce na 30 stupňů při jemném programu
BARVA: bílá
VELIKOST: 125 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Deky proti hmyzu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4018653935231 |
| #kamaradi: | B5 |
| #kamaradi-hodnoty: | 125cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4018653935231 |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 125 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Základní cena: | 1004.00 |
| Nejnižší cena: | 993 Kč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Albert Kerbl GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Felizenzell 9, 84428 Buchbach, Germany |
| E-mail : | info@kerbl.com |