Udidlo vícetypové stihlo SPRENGER Satinox dvakrát lomené 125mm/14mm
Kód: 7585629Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo vícetypové stihlo SPRENGER Satinox dvakrát lomené 125mm/14mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- dvakrát lomené
- ideální volba pro citlivé nebo mladé koně
- udítko natočené o 45° zajišťuje rovnoměrný tlak na jazyk
- ergonomický tvar
- vhodné pro koně s citlivým jazykem nebo problémy s přijímáním udidla
- umožňuje více způsobů zapnutí otěží, čímž poskytuje různou míru účinku – od jemného po silnější pákový efekt
Další parametry
MATERIÁL: nerez
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 125 mm, udítko 14 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4022853261267 |
| #kamaradi: | 6179 |
| #kamaradi-hodnoty: | 125mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4022853261267 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 125 mm |
| Délka: | 125 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 1511.00 |
| Nejnižší cena: | 1 463 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Herm. Sprenger GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alexanderstraße 10-21, 58644 Iserlohn, Germany |
| E-mail : | info@sprenger.de |