Udidlo stihlo SPRENGER Turnado jednou lomené 145mm/16mm
Kód: 7585664Související produkty
Detailní popis produktu
Udidlo stihlo SPRENGER Turnado jednou lomené 145mm/16mm
Udidlo pro koně
Specifikace produktu
- jednou lomené
- udítko je nakloněno dopředu o 45° – nepůsobí na patro a umožňuje přesnější vedení
- nevytváří ostrý tlak v jednom bodě, tlak se rozprostře do větší plochy jazyka
- vhodné pro koně kteří nesnesou tlak na patro
- bez chuti, bez zápachu – neutrální v ústech koně
- ideální volba pro citlivé nebo mladé koně
- podporuje slinění a lepší přijetí udidla
Další parametry
MATERIÁL: nerez
UPOZORNĚNÍ: Pozor na správné nastavení délky lícnice. Dostane-li se udidlo mezi zuby, hrozí rozžvýkání!
ÚDRŽBA: po použití opláchněte
ROZMĚRY: 145 mm, udítko 16 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stihla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4022853164889 |
| #kamaradi: | 6188 |
| #kamaradi-hodnoty: | 145mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4022853164889 |
| Vhodné pro: | koně |
| Velikost: | 145 mm |
| Délka: | 145 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 907.00 |
| Nejnižší cena: | 907 Kč |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Herm. Sprenger GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alexanderstraße 10-21, 58644 Iserlohn, Germany |
| E-mail : | info@sprenger.de |