Síť na seno KERBL s kruhem pro snazší plnění zelená 90cm
Kód: 7640366Související produkty
Detailní popis produktu
Síť na seno KERBL s kruhem pro snazší plnění zelená 90cm
Síť na seno s kruhem
Specifikace produktu
- praktický pomocník při krmení koní
- pomáhá zajišťovat pomalejší a kontrolovanější krmení koní senem
- síť s hustými oky je vyrobena z pevného a odolného polypropylenového materiálu
- opatřena integrovanou plastovou obručí pro snažší plnění
- síť nemá kovové kroužky okolo plního otvoru pro maximální bezpečnost
- může nápomoci od nudy například při dlouhém stání v boxe
- velikost ok je 4,5x4,5 a lze ji naplnit až 5-ti kilogramy sena
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
BARVA: zelená
DÉLKA: 90 cm
PRŮMĚR: 40 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sítě a tašky na seno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 4018653401453 |
| #kamaradi: | BD110 |
| #kamaradi-hodnoty: | 90cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4018653401453 |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | zelená |
| Délka: | 90 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Základní cena: | 773.00 |
| Nejnižší cena: | 764 Kč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Albert Kerbl GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Felizenzell 9, 84428 Buchbach, Germany |
| E-mail : | info@kerbl.com |