Ostruhy SPRENGER Ultrafit Ball-End 20mm
Kód: 7584479Související produkty
Detailní popis produktu
Ostruhy SPRENGER Ultrafit Ball-End 20mm
Ostruhy
Specifikace produktu
- velmi kvalitní ostruhy od výrobce Sprenger, které jsou oblíbené mezi špičkovými jezdci
- zakončeny jemnou kuličkou
- vyrobeny z velmi odolné nerezové oceli pro dlouhou životnost
- díky unikátnímu tvaru je lze přizpůsobit chodidlu jemným ohnutím, což zvyšuje komfort při nošení
- se speciálně tvarovanými otvory na řemínky typu Balkenhol, které zajišťuje optimální usazení na jezdecké botě
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Fotografie produktů jsou pouze ilustrační. Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako “černá” je na fotografii v jiném odstínu). Nejedná se o chybu - prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: nerezová ocel
VELIKOST: 20 mm
BALENÍ: pár
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Anglické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4022853141569 |
| #kamaradi: | 1850 |
| #kamaradi-hodnoty: | 20mm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4022853141569 |
| Vhodné pro: | koně |
| Délka dříku: | 20 mm |
| Doba_dodaní: | 7 |
| Jakostní norma: | 2 |
| Velikost balení: | XS |
| Základní cena: | 955.00 |
| Nejnižší cena: | 955 Kč |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Herm. Sprenger GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alexanderstraße 10-21, 58644 Iserlohn, Germany |
| E-mail : | info@sprenger.de |