Nástěnné gumové drbadlo pro koně/skot KERBL černé 40cm
Kód: 7640395Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnné gumové drbadlo pro koně/skot KERBL černé 40cm
Nástěnné gumové drbadlo pro koně/skot
Specifikace produktu
- nástěnné gumové drbadlo vyrobeno z přírodního kaučukového materiálu
- pohyblivé a měkké výstupky poskytují optimální péči o srst bez rizika podráždění kůže
- mnoho montážních otvorů pro bezpečné a stabilní uchycení
- vhodné pro instalaci na zeď, kolem rohů a na sloupy
- nevhodné pro dospělý skot
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Dbejte na správnou istalaci.
Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
MATERIÁL: kaučuk
BARVA: černá
DÉLKA: 40 cm
ŠÍŘKA: 30 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hračky pro koně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 4018653326787 |
| #kamaradi: | BD117 |
| #kamaradi-hodnoty: | 40cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4018653326787 |
| Vhodné pro: | koně |
| Barva: | černá |
| Délka: | 40 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Základní cena: | 607.00 |
| Nejnižší cena: | 600 Kč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Albert Kerbl GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Felizenzell 9, 84428 Buchbach, Germany |
| E-mail : | info@kerbl.com |