Matrace BACK ON TRACK černá 100x120cm
Kód: 1980165Detailní popis produktu
Matrace BACK ON TRACK černá 100x120cm
Matrace pro psy
Specifikace produktu
Matrace pro psy s technologií Welltex® poskytuje pohodlné a funkční místo k odpočinku. Díky obdélníkovému tvaru je vhodná do pelíšků, kotců nebo kamkoli do domácího prostředí a vytváří stabilní a komfortní místo pro každodenní ležení.
Výplň z paměťové pěny se přizpůsobí tvaru těla psa a pomáhá rovnoměrně rozložit tlak jeho hmotnosti. Váha těla tak není soustředěna jen do několika opěrných bodů, jako jsou například kyčle nebo lokty. Díky tomu může pes odpočívat v pohodlné a uvolněné poloze.
Materiál s technologií Welltex® obsahuje minerály, které odrážejí tělesné teplo zpět do tkání ve formě infračerveného záření. Tento efekt může podpořit prokrvení a přispět k uvolnění svalů a lepší pohyblivosti kloubů, zejména u aktivních, starších nebo citlivějších psů.
Matrace je vhodná pro psy se sklony k artritidě, artróze nebo jiným potížím s klouby, kde může přinést úlevu a podpořit lepší pohyblivost a zároveň pomáhá udržet psa v teple a pohodlí.
Snímatelný potah umožňuje snadnou údržbu.
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Všechny produkty s Welltex® technologií je doporučeno výrobcem začít používat pozvolna, aby si tělo mohlo zvyknout. Fotografie produktů jsou pouze ilustrační. Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu). Nejedná se o chybu – prosíme, řiďte se vždy textovým popisem barvy.
MATERIÁL: polyester, technologie Welltex®, výplň z paměťové pěny
ÚDRŽBA: Praní v pračce na 40°C, jemný program. Používejte běžný prací prostředek. Nepoužívejte bělidlo ani aviváž. Nečistěte chemicky. Nežehlete. Sušte volně na vzduchu. Nepoužívejte sušičku. Technologie Welltex®, Iontex® a Haematex® jsou pevně zapracovány přímo do vláken materiálu, takže jejich účinek se běžným praním nesnižuje.
BARVA: černá
VELIKOST: 100×120 cm
TECHNOLOGIE: Technologie Welltex® je založena na využití tělesného tepla. Do vláken materiálu jsou zapracovány jemné keramické částice, které absorbují přirozené teplo těla a odrážejí ho zpět ve formě dlouhovlnného infračerveného záření. Toto záření může podporovat mikrocirkulaci krve, uvolnění svalů a přirozenou regeneraci organismu. Produkty s technologií Welltex® pracují pouze s teplem, které tělo samo vytváří, a mohou přispívat k většímu komfortu při pohybu i odpočinku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Terapeutické pelechy, matrace a podložky pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 7340041105481 |
| #kamaradi: | BOT210 |
| #kamaradi-hodnoty: | 100x120cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 7340041105481 |
| Vhodné pro: | psi |
| Barva: | černá |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | M |
| Základní cena: | 5969.00 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Back on Track AB |
|---|---|
| Adresa : | Sofielundsgatan 5A, 753 23 Uppsala, Sweden |
| E-mail : | sverige@backontrack.com |