Kovové třmeny KERBL 12cm
Kód: 7640631Související produkty
Detailní popis produktu
Kovové třmeny KERBL 12cm
Kovové třmeny
Specifikace produktu
- klasické třmeny vyrobeny z nerezového materiálu
- protiskluzová gumová vložka pro lepší stabilitu
- vložku lze po optřebovaní snadno vyměnit
- snadná údržba
Další parametry
UPOZORNĚNÍ: Dodavatel nemá k dispozici snímky všech barevných variant, a proto se může stát, že barva na obrázku neodpovídá barvě uvedené v názvu či popisu (např. varianta popsaná jako „černá“ je na fotografii v jiném odstínu).
BARVA: stříbrná/bílá
VELIKOST: 12 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické třmeny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4018653326305 |
| #kamaradi: | BD172 |
| #kamaradi-hodnoty: | 12cm |
| #PARAMETR-EAN#: | 4018653326305 |
| Vhodné pro: | koně |
| Délka: | 12 cm |
| Doba_dodaní: | 10 |
| Jakostní norma: | X |
| Velikost balení: | S |
| Základní cena: | 539.00 |
| Nejnižší cena: | 532 Kč |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Albert Kerbl GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Felizenzell 9, 84428 Buchbach, Germany |
| E-mail : | info@kerbl.com |