HappyZoo - Brigádníci

Lada L.
Brigádník
"How fleeting are all human passions compared with the massive continuity of ducks." (Dorothy L. Sayers, Gaudy Night; 1935)
V HappyZoo od

Března 2023

Doma mám, nebo jsem měl(a)

Náš byt je už léta domovem i domácích mazlíčků. Jako první se k nám dostala morčata, poté myši a šneci. Když od nás odešlo poslední morče, pořídili jsme si kočky a po pár letech se k nim přidal i pes. Mimo naše trvalé nájemníky nám bytem prošla i zvířata, která jsme jen dočasně hlídali. Patří mezi ně králíci, pískomilové, křečci i strašilky.

Nejlépe Vám poradím

Se psy.

Jiřina V.
Asistent prodeje
Třiďte odpad, ne lidi.
V HappyZoo od

Července 2018

Doma mám, nebo jsem měl(a)

Nikdy jsem neměla psa ani kočku, ale rozmanitost mojí domácí zoo, myslím, nechybí. Aktuálně mám králíka Berušku, pět potkanic, afrického pygmy ježka Elenku, dva africké šneky Hamleta a Othella, žeborvníky Stephena a Jarýnka, axolotly Fouska a Žížalku a akvárium se živorodkami a pancéřníčky. Ve stájích psychiatrické nemocnice v Bohnicích máme s rodinou ustájené tři koně - poníka, polokrevníka a teplokrevníka. Dříve jsem měla také laboratorní myšky, osmáka a křečíky džungarské

Nejlépe Vám poradím

S chovem výše uvedených druhů zvířat a s akvaristikou.

Alice H.
Asistent prodeje
"Uprostřed každého problému se nachází příležitost." (Albert Einstein).
V HappyZoo od

Listopadu 2021

Doma mám, nebo jsem měl(a)

Doma mám dvě dlouhosrsté kolie, dvě morčátka, králice a jednoho mrzutého kocoura. Ale zvířat není nikdy dost, takže až koupíme větší barák, udělám si farmu :-).

Nejlépe Vám poradím

S králíky a hlodavci.

Anna F.
Asistentka prodeje a centrálního skladu
"Milovat zvířata znamená je znát". Prof. Zdeněk Veselovský
V HappyZoo od

Listopadu 2023

Doma mám, nebo jsem měl(a)

Momentálně sdílím domácnost se dvěma kocoury Bowiem a Jamiem, zakrslým králíkem Milošem a želvákem Heroldem. V minulosti jsem také chovala několik křečků džungarských a zlatých.

Nejlépe Vám poradím

S kočičkami, hlodavci a králíky.