Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
4033 hodnocení
5
3628x
4
144x
3
64x
2
40x
1
157x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Cena
+ Kvalita
+ Naprostá spokojenost
+ Rychlé dodání
Dobrý den,
děkujeme za milou recenzi, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena, moc nás to potěšilo :-).
Pěkný den,
Radek Veselý
+ rychlé dodání
vše OK
Dobrý den,
děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
+ rychle a v pořádku doručeno
Dobrý den,
děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
super, rýchle
Dobrý den,
děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Rychlé dodání
Dobrý den,
děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Ve srovnání s ostatními zverimexy je eShop levný, rychlé dodání, skvělé jednání a ochota. Pro zákaznický přístup.
Spokojenost s cenami i jednáním.
Dobrý den,
děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a.
Pěkný den,
Radek Veselý
Vše v pořádku.
Dobrý den, Lenko,
děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena a že bylo vše v pořádku
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Rychlost
Velký výběr
Dobrý den,
děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Bohatá nabidka
Bohatá nabídka rychle doruceni
Dobrý den,
děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a.
Pěkný den,
Radek Veselý
Rychlé vyřízení
Dobrý den,
děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Zatím spokojenost s objednáním, balíček cestou pomačkali.
+ Zboží až po vyzkoušení, nelze psát něco co nevím.
+ Rychlost s po zadání objednávky přijde zboží.
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste u nás spokojena.
S pozdravem,
Radek Veselý
- spousta zbytečných obalů
Dobrý den,
děkujeme za zpětnou vazbu, Pokud bychom zboží dostatečně nezabalili, tak byste nám psala, že bylo špatně zabaleno, protože kyblík přišel rozbitý...Někdy je těžké se zavděčit.
S pozdravem,
Radek Veselý
Výhoda rychlého nákupu.Nevyhoda delší doručovací doba.
Dobrý den,
děkujeme za recenzi.
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Super zákaznický servis
+ Produkt zatím nevyzkoušen, ale vyzvednut byl bez problému a bez vady.
Dobrý den, Pavlo,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů. Jsme rádi, že jste spokojen/a s naším přístupem a jsem přesvědčen, že i produkt Vám bude vyhovovat :-).
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Je jeden z nejoblíbenějších
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů. Máme radost, že jsme jedni z nejoblíbenějších. Úplně nejlepší by ale samozřejmě bylo, kdybychom byli nejoblíbenější :-))).
Pěkný den,
Radek Veselý
Rychlost,spolehlivost,dobrý kontakt.
Dobrý den, Pavlo,
děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Na rychlosti si zakládáme :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
+ bez problémů
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Velmi milý a ochotný personál.
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů :-) Jsme rádi, že jste u nás byla/a spokojen/a - zejména s naším přístupem :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
+ spolehlivost, vstřícnost,přehledné stránky
+ -
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
Spokojenost.
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů :-)
Pěkný den,
Radek Veselý