Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
4033 hodnocení
5
3628x
4
144x
3
64x
2
40x
1
157x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Vše perfektní.
Dobrý den, Jardo,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byl spokojen a vše bylo perfektní. :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
Velmi nepříjemná paní u pokladny.
Dobrý den,
děkujeme za recenzi, mrzí mě, že jste měl na naší prodejně ve Vestci u Prahy špatnou zkušenost. Škoda, že jste více nepopsal problém a ideálně nenapsal i jméno kolegyně. Mrzí mě to, ale nutno podotknout, že se jedná o první negativní recenzi na prodejnu ve Vestci po asi roce.
Přeji pěkný den a jsem s pozdravem,
Radek Veselý
Koupila jsem záchodek pro morče za 59 Kč a platila 50 Kč za dovoz.
Nevím proč týden ped tím v Krakově neměly žádný záchodek v prodejně.
Ušetřila bych.
Dobrý den,
děkujeme za recenzi. Poplatek 50Kč za osobní odběr účtujeme pouze u objednávek do 300 Kč. Bohužel v nabídce máme přes 25 000 položek zboží a není reálné, aby se vše na prodejny vešlo, proto jsou některé položky na objednávku. Děkujeme za pochopení.
Pěkný den,
Radek Veselý
jako vždy, naprostá spokojenost
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás opakovaně spokojen/a.
Pěkný den,
Radek Veselý
Super customer service
Dobrý den, Diano,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena.
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Super ceny, rychlý dodej.
Jsem spokojená, mam to kousek z domova a muzu tam i rovnou s pejskem. Velký výběr zboží a super ceny.
Dobrý den, Moniko,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás spokojena. :-)
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Zboží, které bylo objednáno v expedičním skladu bylo připraveno ihned k odběru.
- Účtovaná částka za osobní odběr ve výši 50 Kč navíc k ceně zboží, které bylo k dispozici přímo k odběru v expedičním skladu a nemusely tedy vzniknout náklady na jeho dopravu na některou z prodejen - tam by se tento poplatek dal tolerovat.
Dobrý den,
děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Poplatek 50Kč za osobní odběr účtujeme pouze u objednávek do 300 Kč.
Pěkný den,
Radek Veselý
Velká snaha a chuť vyhovět požadavkům klienta. Velmi mě potěšil dárek pro zvířátko!
Dobrý den, Viktorie
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena.
Pěkný den,
Radek Veselý
+ obchod bezva
nevýhoda žádná až na tu kapsičku
Dobrý den, Zdeno
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena.
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Nakupují podle potřeby.vždy spokojenost
- Žádná
Objednáno.obratem posláno. Nakupují podle potřeby a vždy jsem spokojena
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás dlouhodobě spokojena.
Pěkný den,
Radek Veselý
+ velký výběr
+ ceny
+ rychlé dodání
+ komunikace s obchodem
Dobrý den, Lucie,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Na rychlosti si zakládáme.
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Zbozi bylo v poradku a rychle doruceno
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byl/a spokojen/a. Na rychlosti si zakládáme.
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Nízké ceny (na eshopu, v obchodě ne), dárky zdarma k nákupu.
Dobrý den, Barčo,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Ceny máme stejné na prodejně i eshopu...
Pěkný den,
Radek Veselý
- Nebyl dodán český návod na instalaci
Dobrý den,
děkujeme za recenzi. Omlouváme se, že k Vámi objednané mřížce do okna nebyl přiložen český návod. Stačilo nám napsat a věc bychom vyřešili.
S pozdravem,
Radek Veselý
+ Rychlost doruceni
Dobrý den, Věro,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Na rychlosti si zakládáme.
Pěkný den,
Radek Veselý
Kvalitní zboží. Rychlost dodání. Není co vytknout.
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena. Na rychlosti si zakládáme.
Pěkný den,
Radek Veselý
Vše super!
Dobrý den, paní Poláčková,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena a že vše bylo super :-).
Pěkný den,
Radek Veselý
Profesionální a vlídné jednání.
Dobrý den, paní Dvořáková,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena.
Pěkný den,
Radek Veselý
+ Milá obsluha, věci jsem si vyzvedla v pořádku bez problémů.
Dobrý den,
děkujeme za recenzi a plný počet bodů, jsme rádi, že jste u nás byla spokojena.
Pěkný den,
Radek Veselý
S posledním nákupem jsem nespokojen, HappyZoo nabízí zboží, které vás nechá objednat, v emailové komunikaci objednávku potvrdí, ale nakonec plný sortiment nedodá, prý bylo zboží sezónní. Toto info vám sdělí dodatečně telefonicky před návštěvou skladu...
Přesměruje vám os. vyzvednutí objednávky z prodejny do centrálního skladu.
Dobrý den,
děkujeme za zpětnou vazbu, byť negativní. Omlouváme se za komplikace, ale máme v sortimentu přes 25 000 položek zboží a bohužel občas se stane, že nám dodavatel u zboží, které má označeno jako "dostupné", sdělí, že momentálně není skladem.
Děkujeme za pochopení a jsem s pozdravem,
Radek Veselý