Akce
ROYAL CANIN Siamese 2kg

ROYAL CANIN Siamese 2kg

Značka:Royal Canin
Kód: 1450030
403 
729 
350  bez DPH
skladem 1ks
Přidat do oblíbených
Popis produktu

Popis: ROYAL CANIN Siamese 2kg

ROYAL CANIN Siamese 2kg komplexní a plnohodnotné krmivo pro siamské kočky od 12 měsíců věku.


Podrobnosti: ROYAL CANIN Siamese 2kg

Siamská kočka je jedním z nejznámějších světových plemen a jednou z nejreprezentativnějších štíhlých koček. Její štíhlá a svalnatá atletická silueta, a povýšená elegance jsou spojeny se živou a velmi oddanou povahou. Díky přirozeně štíhlým liniím siamské kočky vynikají dobře formované a vyvinuté svaly. Krmivo je vhodné pro zachování této formy a pro plné vyvinutí svalů musí být zmenšena tuková tkáň. Siamská kočka sbírá potravu do tlamy jakoby „pinzetou“, tj. potravu si podává jednak jazykem a také překvapivě zuby. Má sklony k rychlejšímu polykání potravy než ostatní kočky. Tyto granule vyrobené pro siamské kočky díky své velikosti, tvaru a složení stimulují rozmělnění potravy a zpomalují rychlost přijímání potravy. Zachovává svalnaté a štíhlé tělo siamské kočky díky bohatému obsahu bílkovin a nízkému obsahu tuků s L-carnitinem a konjugáty kyseliny linolenové. ROYAL CANIN Siamese má jedinečný recept, který uspokojí chuť náročného strávníka jakým je siamská kočka. Optimalizuje intenzitu přirozeného zbarvení srsti.


Složení: ROYAL CANIN Siamese 2kg

ROYAL CANIN  Siamese 2kg, sušené kuřecí maso, kukuřice, kukuřičný lepek, ječmen, rýže, kuřecí játra, dužina z cukrové řepy, kuřecí tuk, minerální soli, mouka, sušená vejce, rybí tuk frukto-oligosacharidy, rostlinné oleje, L-lysin, hydrolyzované rostlinné oleje (zdroj konjugátů kyseliny linolenové), DL-methionin, stopové prvky (včetně chelátových stopových prvků), kvasnicový hydrolyzát (zdroj mannan-oligosacharidů), fosforečnan sodný, taurin, L-carnitin, vitamíny, výtažek z měsíčku (bohatý na lutein).


Analýza: ROYAL CANIN FBN Siamese 2kg

Protein: 38% - Obsah tuku: 16% - Hrubý popel: 7,6% - Hrubá vláknina: 1,4%.


Přidané látky: ROYAL CANIN Siamese 2kg

ROYAL CANIN  Siamese 2kg, Vitamín A: 23200 mj., Vitamín D3: 710 mj., E1 (Železo): 38 mg, E2 (Jód): 2,6 mg, E4 (Měď): 8 mg, E5 (Mangan): 50 mg, E6 (Zinek): 189 mg, E8 (Selen): 0,09 mg, L-karnitin: 50 mg, L-lysin: 11,1 g - Konzervanty - Antioxidanty.

Zobrazit klasickou verzi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Klikněte ZDE
Rozumím.Více informací