HappyZoo Jasná - Tereza P.

JMÉNO: Tereza P.
DOMOVSKÁ PRODEJNA: HappyZoo Jasná
PRACUJI JAKO: Vedoucí prodejny
V HZ OD: Prosince 2011


DOMA MÁM NEBO JSEM MĚLA:
Začalo to malým černým klubíčkem, ze kterého se vyklubala jezevčice, věrná Andy, která mi 17 let ukazovala, jak je život se zvířaty úžasný. Mými společníky byli ale také křečíci džungarští a roborovští, burunduci, králík, štěbetavé zebřičky, šikovný loskuták Ferda i mluvící kavka Kačenka. Příjemnou relaxaci zajišťovalo také akvárium s terčovci. V rodinné chovatelské stanici Chesapeake bay retrívrů jsem pomáhala s chovem a výsledkem byly dva krásné a úspěšné vrhy štěňat. Nyní mi život zpříjemňuje má milovaná whippetka Genevieve, se kterou jsem v roce 2016 odchovala svůj první vrh whippeťat, a tím se nám psí rodina rozrostla o její úžasnou dceru Charismu. S oběma se věnuji výstavám i psím sportům, a jsou to šťastné testovačky každých nových pamlsků na naší prodejně :)

NEJLÉPE VÁM PORADÍM S:
Vzhledem k tomu, že jsem celý život obklopena psy, nejlépe vám dovedu poradit právě v tomto oboru. Ráda s vámi vyberu výbavičku pro štěňátko, poradím co s nežravým pejskem, s dentální hygienou, péčí o srst,  s přípravou a výbavou na výstavu, vybereme ty nejlepší granulky pro vašeho pejska, a ráda poradím i v oblasti chovatelství.

MÉ MOTTO:
Řiď hlavou, veď srdcem.
Žij přítomným okamžikem, na zlé zapoměň, dobré si uchovej.


 

Zobrazit klasickou verzi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Klikněte ZDE
Rozumím.Více informací