Prodejny HappyZoo zůstavají otevřené

Vážení zákazníci,rádi bychom Vás informovali, že i od pondělí 28. prosince 2020 zůstávají všechny naše prodejny i nadále otevřené. Prodejny jsou dostatečně zásobené a ve spolupráci s našimi dodavateli se budeme snažit zajistit, aby tomu tak bylo i nadále.

Prodejny chovatelských potřeb a krmiv, prodejny potravin, drogerie a lékárny zůstávají jako jedny z mála obchodů dle nařízení Vlády ČR otevřené. My (a zejména kolegové na prodejnách) se budeme snažit, abychom je otevřené zachovali co nejdéle. Uvědomujeme si, že nejen my lidé, ale i Vaši zvířecí kamarádi bez jídla nevydrží.Chtěli bychom Vás však požádat o ohleduplnost a v případě, že na sobě pozorujete jakékoliv příznaky ukazující na možnou nákazu koronavirem, nevstupujte do našich prodejen. Respektujte také prosím všechna doporučení a nařízení od státních orgánů a svůj pohyb mimo domov, pokud je to možné, omezte na nezbytné minimum. Naše prodejny prosím navštěvujte pouze za účelem nezbytného nákupu, v ostatních případech prosíme raději zůstaňte doma.

Věříme, že tuto naši prosbu pochopíte a oceníte přístup všech našich kolegů na prodejnách, kteří i v této situaci udržují prodejny pro Vás otevřené.Děkujeme Vám a přejeme pevné zdraví.Radek Veselý
jednatel společnosti
 

Zobrazit klasickou verzi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Klikněte ZDE
Rozumím.Více informací