O kamenných prodejnách

Objednané zboží si můžete vyzvednout na jedné z našich prodejen v Praze a okolí. Prodejny jsou prostorné o velikosti 250 a 350 m2 se širokým sortimentem. Na každé prodejně máme více jak 4000 položek zboží skladem. Nechybí samozřejmě široký sortiment živých zvířat – více jak 120 druhů akvarijních rybiček, hlodavci, terarijní zvířata, ptáci a další.

Prodejny slouží jednak jako výdejní místo internetového obchodu, ale zároveň i jako kamenné obchody. Jako zákazník máte možnost vybrat si ze dvou variant zakoupení zboží na našich prodejnách:

Objednat si zboží přes internet. Vybrat si prodejnu, na které si zboží vyzvednete, a na místě poté zaplatit internetovou cenu.
Navštívit naši prodejnu bez objednání zboží, a na prodejně nakupovat libovolný sortiment za maloobchodní ceny. V tomto případě ovšem můžete využívat věrnostního programu HappyKarta, který zákazníkům našich kamenných prodejen umožňuje nakupovat se slevou 20%. Více o věrnostním programu HappyKarta se dozvíte
zde.

Je jen na Vás, jaký způsob výběru zboží si zvolíte. Možné jsou samozřejmě i kombinace obou. Například si objednat položky, které znáte přes internet za internetové ceny, a pokud Vám na prodejně padne něco do oka, dokoupit si zboží za maloobchodní ceny.

Výše uvedené způsoby nejsou samozřejmě jediné, jak na našem internetovém obchodě nakoupit. Můžete využít možnosti dopravy zboží až k Vám do domu (o způsobech dopravy a platby zboží se dozvíte více
zde), ale v tom případě přijdete o možnost setkat se s námi tváří v tvář. A to by Vám jistě bylo líto. Ostatně tak jako nám.

Rádi Vás u nás přivítáme, a pokud budete s čímkoliv potřebovat poradit, tak poradíme a ukážeme Vám šíři našeho sortimentu v reálu. A hlavně se přesvědčíte, že nejsme jen obchodníci, ale hlavně chovatelé.