HappyZoo - Vedení firmy

Jméno
Radek V.
Prodejna
HappyZoo vedení
Pracuji jako
Jednatel / Provozní ředitel
V HappyZoo od
Začátku
Doma mám, nebo jsem měla
Když jsem bydlel s rodiči, tak se u nás postupně vystřídaly tři fenky Ridgebacků. V současné době mám doma morče a chameleona. Jelikož trávím většinu času prací a doma moc nejsem, o dalších zvířatech neuvažuji - nemohl bych se jim totiž věnovat naplno. Takže u mě tak trochu platí přísloví: "Kovářova kobyla chodí bosa".
Nejlépe Vám poradím s
Na prodejně jsem strávil několik let, ale momentálně mě naplno vytěžuje administrativa a péče o chod firmy. Takže máte-li jakékoliv dotazy ohledně chovatelství, obraťte se na pravé odborníky: kolegy na prodejnách :-) Jinak rád pomůžu s výběrem kvalitního piva :-)
Mé motto
K úspěchu nevede žádný výtah, musí se jít po schodech.
Tereza
Jméno
Bára V.
Prodejna
HappyZoo vedení
Pracuji jako
Manažerka HR a administrativy
V HappyZoo od
Začátku
Doma mám, nebo jsem měla
Když jsem bydlela s rodiči, měli jsme doma vždycky trochu zvěřinec. Postupně se u nás vystřídalo morče, rybičky, myši, vodní i suchozemské želvy,několik andulek, nandej černohlavý, kakariky, potkani, kočka a hlavně jezevčíci. V tuto chvíli mají naši dva jezevčíky, které pořád považuju tak trochu i za své. Novinkou je pak loskuták Láďa.
Přímo doma máme chameleona a morče. Téměř každý den dojíždím za svým koněm kousíček za Prahu. Ten mi zabere vlastně veškerý můj volný čas a já jsem mu za to moc vděčná :-)
Nejlépe Vám poradím s
Fakturami, personalistikou … a s koňmi samozřejmě :-)
Mé motto
Nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu.
Tereza
Jméno
Eliška B.
Prodejna
HappyZoo vedení
Pracuji jako
Manažerka provozu prodejen
V HappyZoo od
Listopadu 2010
Doma mám, nebo jsem měla
V tuto chvíli mám jednoho akčního pejska -( Whippet), který rád pomáhá při kontrole nových pelíšků  :o) a suchozemskou želvu Karla. Od malička jsem zvířata milovala a rukama mi prošlo již mnoho druhů - myši, potkani, křečci, osmáci,pískomilové, morčata, králíci, kočky, chameleoni, šneci, rybičky, agamy, gekončíci, bazilišci a měla jsem tu čest i se sousedovic kozou Lízou.
Nejlépe Vám poradím s
S hlodavci a kočkami.
Mé motto
S úsměvem jde všechno lépe.
Zobrazit klasickou verzi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Klikněte ZDE
Rozumím.Více informací