HappyZoo - Jasná

Tereza
Jméno
Tereza P.
Prodejna
HappyZoo Jasná
Pracuji jako
Vedoucí prodejny
V HappyZoo od
Prosince 2011
Doma mám, nebo jsem měla
Začalo to malým černým klubíčkem, ze kterého se vyklubala jezevčice, věrná Andy, která mi 17 let ukazovala, jak je život se zvířaty úžasný. Mými společníky byli také křečíci, burunduci, králíček, štěbetavé zebřičky, šikovný loskuták Ferda i mluvící kavka Kačenka. V rodinné chovatelské stanici Chesapeake bay retrívrů jsem pomáhala s chovem a výsledkem byly dva krásné a úspěšné vrhy štěňat. Nyní mi život zpříjemňuje má milovaná whippetka Genevieve, se kterou jsem v roce 2016 odchovala svůj první vrh whippeťat, a tím se nám rodina rozrostla o její úžasnou dceru Charismu. S oběma se věnuji výstavám i psím sportům.
Nejlépe Vám poradím s
Ráda s vámi vyberu výbavičku pro štěňátko, poradím co s nežravým pejskem, s dentální hygienou, péčí o srst,  s přípravou a výbavou na výstavu, vybereme ty nejlepší granulky pro vašeho pejska, a ráda poradím i v oblasti chovatelství.
Mé motto
Řiď hlavou, veď srdcem.
Žij přítomným okamžikem, na zlé zapomeň, dobré si uchovej.
Tereza
Jméno
Nora R.
Prodejna
HappyZoo Jasná
Pracuji jako
Zástupce vedoucího prodejny
V HappyZoo od
Března 2019
Doma mám, nebo jsem měla
Pocházím z rodiny, kde láska ke zvířatům znamená mnoho, ne-li vše. Ani já nejsem žádnou výjimkou, naopak dalo by se říct, že jsem tímto „postižením“ zasažena úplně nejvíce. Našlo u nás dočasný či trvalý domov opravdu hodně druhů zvířat, ani to všechno vypisovat nebudu. Hlavními zvířaty naší domácnosti jsou ale psi a menší hlodavci.
Nejlépe Vám poradím s
V posledních pár letech jsem se věnovala především potkanům, tudíž určitě s nimi.  Jinak se velmi dobře orientuji i v oblasti menších hlodavců – křečci, křečíci, myšky. Takže pokud máte nějaké otázky, problém nebo se právě tato zvířátka teprve chystáte pořídit, určitě se u nás zastavte a ráda s Vámi vše proberu.
Mé motto
Nikdy nedovol, aby strach rozhodoval o Tvé budoucnosti.
Tereza
Jméno
Jiří Š.
Prodejna
HappyZoo Jasná
Pracuji jako
Odborný prodejce specialista
V HappyZoo od
Listopadu 2017
Doma mám, nebo jsem měla
Mám: krajtu královskou, užovku tenkoocasou, sladkovodní krevety a kočky.
Měl jsem: pralesničku batikovanou, scinka kanárského, anolise rudokrkého, veleštíra královského, užovku červenou, mabuju, zákeřnice a sladkovodní akvárium.
Nejlépe Vám poradím s
S teraristikou, akvaristikou a s chovem koček.
Mé motto
Per aspera ad astra.
Zobrazit klasickou verzi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Klikněte ZDE
Rozumím.Více informací