4. ročník vánoční sbírky pro opuštěná zvířata na prodejnách HappyZoo

Vážení zákazníci,

po předchozích úspěšných ročnících jsme se i v letošním předvánočním období rozhodli uspořádat sbírku pro opuštěná zvířata z útulků.

Pomozte společně s námi opuštěným pejskům a kočičkám a překonejme předchozí tři ročníky, kdy jsme útulkům každý rok o Vánocích předali dary v hodnotě přes 200 000 Kč.

Udělejte na Vánoce radost i pejskům a kočičkám z útulků. Až do Štědrého dne můžete na prodejnách HappyZoo zakoupit jakýkoliv výrobek z našeho sortimentu, o kterém si myslíte, že by potěšil nebo pomohl opuštěným pejskům a kočičkám, a umístit ho pod vánoční stromek na našich provozovnách.

Jako poděkování za Vaše dary jsme pro Vás tento rok připravili novinku. Za každý příspěvek v minimální hodnotě 500 Kč, můžete být zařazeni do slosování o unikátní dárek z naší limitované edice HappyZoo.


Všechny Vámi zakoupené dárky budou na konci prosince a začátku ledna předány kočičímu útulku v Psychiatrické léčebně v Bohnicích a psímu útulku Bull Azyl v Čáslavi. A navíc HappyZoo věnuje zboží ve stejné hodnotě, v jaké jste pomohli Vy.

Spojme síly a pomozme společně těm, kteří to nejvíce potřebují.

Všem dárcům předem děkujeme.

Kolektiv HappyZoo


Spolupracující útulky a organizace:

Útulek Bohnice (www.utulekbohnice.cz)
Bull Azyl Čáslav (www.bullazyl.cz)