Nákupní košík
0 položek za 0,- 

Akvarijní set BIORB Life Portrait bílé 42x28x62cm (60l)

Kód:5150012
Hodnotit:
Běžná cena: 8 109,- Kč/ks
Akční cena: 7 609,- /ks
MnožstvíKs
Sklad Galaxie k expedici do 4 dnů
Sklad Krhanická k expedici do 4 dnů
Sklad OC Krakov k expedici do 4 dnů
Aktuální dostupnost: dostupnost on-line


Popis zboží
Diskuze

Popis: Akvarijní set BIORB Life Portrait bílé 42x28x62cm (60l)

Akvarijní set BIORB Life Portrait bílé 42x28x62cm (60l) je úžasné moderní akvárium, které skvěle vypadá. Má silné, bezpečné sklo a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Dodejte Vašemu domovu či kanceláři klid s akváriem BiOrb.


Podrobnosti: Akvarijní set BIORB Life Portrait bílé 42x28x62cm (60l)

Akvarijní set BIORB Life Portrait bílé 42x28x62cm (60l) je 60litrové akrylátové akvárium v luxusním designu. Vhodné do obývacího pokoje, dětského pokoje, do kanceláře nebo kdekoli do klidného koutku domova. Akvárium BIORB má 10x vyšší odolnost než u běžného skla, tudíž je velmi bezpečné a také má několikanásobně vyšší průzračnost, než běžné sklo a to jej dělá neodolatelným. Jednoduchá instalace a pohodová údržba je dalším pozitivním prvkem. Halogenové inteligentní světlo je zabudované do víka a zaručuje rovnoměrné osvětlení. Světlo se přepíná automaticky z normálního světla na modré noční světlo, které má modrou barvu. Akvária z akrylové pryskyřice uchovávají teplo téměř dvakrát tak dobře jako sklo, což znamená, že na vytápění spotřebují méně energie. Voděvzdorný 12 voltový systém je bezpečný i pro Vaše děti. Všechna akvária BiOrb mají filtr na dně. Tam, kde se přirozeně usazuje pevný odpad. Filtr jednoduše pracuje tam, kde je to nejvíce potřeba. Je rovněž snadno vyměnitelný. Vše, co musíte udělat, aby Vaše akvárium BiOrb dobře fungovalo je jednoduše vyměnit filtrační vložku každých šest týdnů a měnit třetinu vody jednou za dva týdny.


Technické parametry: Akvarijní set BIORB Life Portrait bílé 42x28x62cm (60l)

Akvarijní set BIORB Life Portrait bílé 42x28x62cm (60l), 60litrové akvárium, 900g keramického média (k pokládce na dno, pro biologickou filtraci), vzduchovací kámen, filtr s náplní, 12V adaptér (pro světlo a vzduchování), nízkonapěťové vzduchové čerpadlo, vodní kondicionér a pročišťovač vody, vzorek krmení pro ryby, návod.Jméno: Titulek:
E - mail:  
Text:
Opište text z obrázku: odeslatShopCentrik - shop, eShop, e-shop, B2C, B2B

© 2010 - 2016 HappyZoo

Mob.: + 420 773 337 020
Email: 
objednavky@happyzoo.cz

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.
Door handlecabinet knobsknobs and handlescrystal door knobsdoor knobs onlinedoor knobs outletbirdcage handleCrystal handlesCeramic handlesDoor locksKitchen KnivesAlloy handleCopper handleAluminum handleResin knobsStainless handleSoft rubber handlesKitchenware Faucet